Mazda
AUTOTIP HALFAR s.r.o. Mazda Opava

Ohodnoťte naše služby

Delší dobu jsme přemýšleli nad koupi vozu Mazda 3, během které jsme komunikovali s řadou dealerů. I když zastoupení Autotip Halfar s.r.o. nepatřilo mezi naše nejbližší, přesto jsme se na základně mnoha kladných recenzí rozhodli tohoto prodejce oslovit. A opravdu můžeme potvrdit vše pozitivní, co jsme se dočetli. Vstřícnost, ochota, otevřenost, obětavost, nasazení, přístup k zákazníkovi a mnoho dalších pozitiv, dělá z tohoto autosalónu MAZDA v Dolním Benešově profesionálního prodejce s excelentním přístupem k zákazníkovi, který se dnes jen tak nevidí. Dotažený do takových detailů jako třeba připravená kytice pro majitelku nového vozu. Pane Kamile Halfare, ještě jednou velké díky! S pozdravem a přáním jen toho nejlepšího, Maňákovi.
              
Profesionální a velmi osobní přístup k zákazníkovi, Doporučuji všem, kteří hledají nejen spolehlivého prodejce vozů .Mazda, s velice kvalitním a cenově dostupným servisem. Tento servis mohu doporučit všem. Poděkování patří všem zaměstnancům firmy Autotip a přeji hodně spokojených zákazníku.
Za rok nashledanou při další garančce. Díky.
              
              
Příjemné a rychlé jednání při koupi vozu. Vše naprosto bezproblémů a bezstarostí. Ještě jednou děkuji panu Lehnertovi za vstřícný přístup.Takhle by to mělo vypadat všude. 
              
Nezbývá, než opět jen chválit. Auto jsme zde koupili a jezdíme na pravidelný servis. Perfektní práce, přístup, ochota, doporučujeme všem. Jen tak dále. Děkujeme!
              
Pánové Vicha s Koškou snad přiletěli z jiné planety, jinak si neumím v dnešní době představit jejich vstřícnost a ochotu řešit jakýkoli problém. Seženou, zařídí, domluví... nic pro ně není problém. A je jedno, jestli na zvedáku mají poslední model nebo dvacetiletou rezavou srdcovku.

Jen tak dále! Děkujeme.
              
Že se už zázraky nedějí?Tak běžte se podívat do Autotipu Halfar MAZDA v Dolním Benešově! Ráno v 09.14 hodin jsem dal auto na výměnu pneumatik. Ty původní už byly nepoužitelné, telefonicky domluvena výměna za nové, kde je v tak krátkém čase sehnali nechápu a v 11.25 hodin bylo "vymalováno"!!! No a že to není sen v době, kdy z jiných míst slyšíme jenom nářky a kritiku? Díky patří vedoucímu Milanu Halfarovi, servisním technikům Leo Koškovi a Jiřímu Víchovi a celému tomuto báječnému kolektivu!!! Díky, díky a jen tak dál!
              
S tak příjemným a profesionálním přístupem jsem se už dlouho nesetkal. Já jsem maximálně spokojen a rád se zde budu vracet na servis. Je fajn vědět, že v dnešní době existují lidé, které jejich práce baví a dokážou své nadšení přenést i na zákazníka.
              
Chtěl bych vám všem poděkovat za veškeré úsilí, které jste věnovali mému servisnímu problému. Vyřešení v tak krátké době jste možná nečekali ani vy sami. 
Mazda by na vás měla být právem pyšná a pokud každý autosalon nabízí takovou úroveň servisu jako to už léta děláte vy, pak tady Mazda těžko bude hledat konkurenci. 
Ještě jednou mockrát děkuji.
              
Před rokem jsem zvažoval, kde zakoupím nový vůz Mazda. Přes vzdálenost jsem se rozhodl pro AUTOTIP Halfar s.r.o. Důvodem byl příjemný, profesionální, rychlý přístup, příznivá cena vozu a v neposlední řadě již teď mohu kladně hodnotit i servis autosalonu. Děkuji.
              
Minulý týden jsem kupoval nový vůz za asistence pana Lehnerta. Tak profesionální a vstřícný přístup k zákazníkovi jsem snad ještě neviděl. Opravdu kvalitní výkon,všechna čest. Děkuji.
              
Cena Customer 1st Award pro rok 2018 je na správném místě. Blahopřeji a děkuji moc za perfektní služby!. Váš spokojený zákazník
              
I já se připojují k blahopřání k získaní ceny Customer 1st Award pro rok 2018,jen tak dál díky moc.
              
Rád bych Vám touto cestou poblahopřál k získání ceny Customer 1st Award pro rok 2018 , která je udělována za vynikající péči o zákazníky. Jsem přesvědčen, že se cena dostala do správných rukou. Přeji Vám co nejvíc spokojených zákazníků i v dalších letech!
              
Všechny tyto kladné recenze a chválu na Autotip Halfar mohu a vlastně musím potvrdit.Sám jsem zde kupoval již dva vozy Mazda 5 a poté Mazda CX5.Jsem až z Jihočeského kraje a musím říct, že takový tým, který má zájem o svého zákazníka se jen tak nevidí.Ať se jednalo o samotnou koupi vozu, či nějaký problém z mé strany, který jsme řešili telefonicky.Díky vám celému týmu a hlavně panu Lehnertovi.Takové služby se dneska už vidí opravdu zřídka.Podotýkám, že mám dealera ve svém krajském městě a přesto se mi vyplatilo navštívit Autotip Halfar na druhé straně republiky.
              
Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat za úžasný přístup a neuvěřitelnou ochotu pana Víchy při řešení hodně složitého servisního problému, který v jiném servise nebyli schopni vyřešit ani ochotni se vůbec o tento problém zajímat. 
Celému týmu přejeme s manželkou hodně štěstí a osobních i pracovních úspěchů v roce 2018.
              
Děkujeme p. Lehnertovi za profesionální a perfektní přístup při prodeji nového vozu, vše probíhalo naprosto bezchybně. Celému týmu p. Halfara přejeme co nejvíce spokojených zákazníků, jen tak dál.
              
Rád bych poděkoval touto cestou panu Lenertovi za výraznou pomoc při řešení drobné závady na navigaci při zahraniční dovolené. Díky jeho přístupu jsem závadu odstranil během pár minut a mohl v dovolené bez problémů dále pokračovat.
              
Dobrý den.
Děkujeme za profesionální přístup pana Halfara při koupi Mazdy CX5!!!
Velká spokojenost.
Břenkovi
              
Děkuji p. Lehnertovi za naprosto profesionální přístup při prodeji nového vozu. Od začátku do konce nákupu vše probíhalo příkladně rychle, slušně a vstřícně. Dnes téměř nevídáne... Přeji mnoho úspěchů. Zákazníci se budou jistě vracet a noví přicházet na doporučení. RZ
              
Moc děkujeme Vaší firmě za perfektní služby, které jsme poznali při montáži tažného zařízení na naší Mazdě. Přístup všech zaměstnanců byl skvělý.Těšíme se na další spolupráci. manželé Zimulákovi
              
jedno české přísloví říká,že nejlepší reklama je spokojený zákazník.......nemám ve zvyku psát nějaké komentáře,ale naprosto profesionální přístup pana Kaplana,který u této firmy prodává náhradní díly mne velmi mile překvapil.Kupoval jsem jen nějaké dvě maličkosti,pán mi vše objednal,telefonicky oznámil,že mnou požadované díly dorazily a vše s úsměvem na rtech.Po mé návštěvě v Autolarosu v Ostravě,kde paní,co prodávala náhradní díly evidentně nevěděla,o čem hovoří a její slova NEVÍM,MOŽNÁ,ASI atd mne velmi rozpálila.Podotýkám,že jsem svým požadavkem oslovil mnoho prodejců Mazdy v čr,a jediný pan Kaplan briskně reagoval.připojím se k ostatním ,kteří zde píší,že této firmě opravdu záleží na zákazníkovi.Lepík
              
Hodně obchodních úspěchů, spokojenosti v soukromém životě a hlavně zdraví celému týmu autosalonu přejí jménem lékařů Slezské nemocnice, kteří jezdí ve Vašich vozech Mazda Dr. Jana Schmidtová a dr. Jiří Hájek
              
Kupoval jsem první vůz v tomto autosalonu a byl jsem velmi překvapen ochotu, vstřícností a profesionalitou při předvedení vozu i jeho prodeji. Kupoval jsem vozy různých značek, ale s tak příjemným a vstřícným přístupem jsem se nikde nesetkal. Reference, které jsem na tuto firmu měl byly zcela pravdivé. Ještě jednou děkuji panu Lehnertovi a panu Halfarovi za naprosto vzorný přístup k zákazníkovi.
              
Autotip Halfar je přesně ta firma, která prodejem, servisem a vším co se týče Vašeho vozu se zařadila mezi opravdové profesionály. Toto tvrzení mám podloženo starostí o již mé čtvrté vozidlo mazda o které se tento tým profesionálů strará vice než vzorně. Vždy mám pocit, že jsem jako zákazník na prvním místě a atmosféra v Auto tipu je vždy domácká a kamarádská. Nelze než poděkovat celému týmu profesionálů za vzorný příklad k zákazníkovi a jiným autofirmám doporučit přijít se podívat jak se to dělá! Děkujeme  
              
Před 14 dny jsem si pořídil nový vůz Mazda CX-3.Není to moje první vozidlo které jsem pořídil jako nové ale určitě nejlepší!!!Na doporučení známého jsem si ho pořídil u Autotip Halfar a mohu jen doporučit dál.Zaujala mne profesionalita , osobní přístup a vstřícnost ke všem mým požadavkům.Dosud jsem se s něčím takovým nesetkal.Děkuji všem zaměstnancům Autotipu Halfar zvláště vedoucímu prodeje panu Lehnertovi.
              
Autotip Halfar je skupina lidí, kterým záleží na spokojenosti každého zákazníka. Nemusí být majitelem vozu MAZDA a přesto jsou ochotni pomoci v jakékoliv neřešitelné situaci. A můžeme tuto partu úžasných lidiček jen doporučit. Víme o čem mluvíme, protože nám pomáhají a starají se o nás od roku 2000. Moc děkujeme za to, že jsou. Jen tak dál☺
              
Profesionální a velmi osobní přístup ke každému zákazníkovi, Doporučuji všem, kteří hledají nejen spolehlivého prodejce vozů Mazda, ale i vozů Ford s velice kvalitním a cenově dostupným servisem. Tento servis mohu doporučit všem. Poděkování patří všem zaměstnancům firmy Autotip a přeji hodně spokojených zákazníku.
              
Rozhodl jsem se pro Mazdu CX5 a Autotip Halfar a byla to správná volba. Děkuji panu Lehnertovi za jeho profesionální a erudovaný přístup.
              
Chtěl bych moc poděkovat lidskému a profesionálnímu přístupu p. Víchy ze servisu pomohl mi s problémem ve svízelné situaci . Již teď vím, kde si půjdu koupit své nové auto a múžu jen doporučit. Ještě jednou děkuji.
              
Již 8 let navštěvuji tento autosalon a vždy jsem se setkal s velmi profesionálním a ochotným přístupem všech zaměstnanců.Automobily Mazda a tento servis včetně prodejců vřele doporučuji.
              
Jako vždy výborný přístup a výborná práce všech lidí v Autotipu a proto už 11 let jezdím pořád sem i když mám blíže dva autorizované prodejce Mazdy v Ostravě.
              
Absolutní spokojenost se službami. Ochota, vstřícnost a profesionalita pracovníků servisu. 
              
Se službami veliká spokojenost. Pan Lehnert je ochotný a velice profesionální. Pro mazdu jsem si dojel až od Prahy.skvělé jednání, vyšli vstříc ve všem,nic nebyl problém.diky
              
Maximální profesionalita, velmi vstřícný přístup pod značkou "nic není nemožné"! S Halfarovci jsem velmi spokojen! Jen tak dál, budete nejlepší! 
              
Profesionálové na pravém miste,díky ze jste!
              
Autotip Halfar a Mazda je a byla pro mně vždy sázka na jistotu.
              

AUTOTIP HALFAR, s.r.o. Mazda Opava

Opavská 236
747 22 Dolní Benešov
IČO: 25394789

Prodej
  +420 553 651 036
E-mail: prodej@mazda-autotip.cz

Servis
  +420 553 651 220
E-mail: servis@mazda-autotip.cz

PRODEJ


Tel:776 776 976

Tel:776 776 626

SERVIS


Tel:608 972 927

Tel:608 972 927